Profesionāla golfa apmācība

Saņemiet golfa instrukcijas no profesionāla golfa instruktora mājās vai golfa laukumā. Profesionāla apmācība ir būtiska, lai gūtu panākumus golfā.

Kāpēc gan nesaņemt golfa instrukcijas no profesionāļa? Skatieties, kā apgūstat golfa spēli. Barojiet savu atkarību ar veiksmīgiem un pārbaudītiem norādījumiem. Dzīve ir pārāk īsa, lai golfa laukumā pavadītu daudz laika, veicot nepareizas kustības. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat golfu kā hobijs vai kā profesionālis, esat pelnījis labākos pasniedzējus, ko varat piedāvāt.

Nesen klausījos kādu aktieri. Es devos uz intervijas vidu, kur intervētājs jautāja: “Kāpēc jūs uzskatījāt, ka divi aktieri bija īpaši piemēroti lomām, kas padarīja stāstu tik reālistisku skatītājiem?” Viņš nekavējoties turpināja ar citu jautājumu: “Vai jūs improvizējat scenāriju vai iegaumējat to?”

Viņi atbildēja uz jautājumiem ne tikai par savu aktiermākslu, bet arī par citiem talantīgiem un veiksmīgiem aktieriem, kuriem bija tāda pati izglītība, kas iegūta formālas klasiskās apmācības laikā uz skatuves un ārpus tās. Viņi apstiprināja, ka izglītība ir vērtīga

Ja izpētīsit izcilu un izcilu golfa spēlētāju, viņš tiks atklāts. Viņi mācījās no profesionāliem golfa instruktoriem.

Ja nauda nav pieejama, izmantojiet golfa laukuma instruktorus. Nevilcinieties apmeklēt nodarbības. Spēlējot golfa laukumā, palūdziet golfa instruktoram novērot un novērtēt jūsu golfa šūpoles, golfa stāju, stāju un citas jomas, kas jāuzlabo. Esiet atvērts konstruktīvai kritikai.

Ir plusi un mīnusi mācībām ar video apmācību, tostarp golfa apmācību no profesionāļa. Jūs atklāsiet, ka no videoklipa ir daudz ko mācīties. Liela priekšrocība ir tā, ka varat atkārtot nodarbības un klausīties tās, līdz patiešām saprotat nodarbības.

Man bija pieredze deju nodarbības situācijā, kad nodarbībā bija piedalījušies daži akli cilvēki. Es atklāju, ka neredzīgais vīrietis nekavējoties izpildīja manas instrukcijas un redzīgais atkārtoja manis parādīto. Tajā dienā es guvu ļoti vērtīgu mācību. Vizuāli cilvēki neklausās.

Ja skatāties videoklipu neatkarīgi no tēmas, klausieties. Instruktors stāsta, kas jums jādara, bet jūsu vizuālā uztvere novērš jūsu uzmanību no instruktora dotajiem vārdiem. Ja redzat viļņu kustības, skaņa var novērst jūsu vizuālo mācību procesu.

Pēc klausīšanās izslēgt skaņu. Atkārtojiet un skatieties. Salīdziniet to, ko esat iemācījušies, ar skaņu un skaņu. Es atklāju dažas ļoti interesantas un vērtīgas nodarbības. Pēc šīs tehnikas izmantošanas jūs varat atklāt arī kādu interesantu mācību metodi.

Kāpēc saņemt golfa apmācības? Šeit ir kontrolsaraksts:

 • Apgūstiet golfa pamatus pareizi.
 • Uzziniet vairāk par golfu.
 • Uzziniet vairāk par golfa aprīkojumu.
 • Iepazīstieties ar golfa terminoloģiju.
 • Uzziniet, kā izmantot jebkura veida golfa nūjas.
 • Iemācīties sist golfa bumbiņu no lielāka attāluma.
 • Uzziniet, kā, cita starpā, uzlabot savu golfa sitienu, laukumu, šķeldošanos, braukt, līdzi paņemt, noraidīt.</ li &gt ;
 • Uzziniet vairāk par fizisko sagatavotību, stāju, stāju un citu biomehāniku.
 • Iepazīstieties ar golfa treniņiem un citām treniņu metodēm.
 • Iemācīties iegūt sitienus no sava rezultāta.
 • Uzziniet laiku, acu pozicionēšanu un fokusu.
 • Mācieties būt nekustīgam un klusam, lai saglabātu kontroli.
 • Mācieties būt konsekventākam.

Profesionāla golfa instruktora sniegtās golfa apmācības palīdzēs jums apgūt šo kontrolsarakstu tikai dažu dienu laikā. Pretējā gadījumā jums būs nepieciešami mēneši, lai mācītos, izmantojot izmēģinājumus un kļūdas. Es esmu pārliecināts, ka jūs zināt, ka tas būtu dārgāk laika, naudas un vilšanās ziņā. Esiet laipns pret sevi. Profesionāla golfa apmācība ir ļoti vērtīga.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp