Padoms golfa spēlētājiem, kas jāatceras

Katrs golfa spēlētājs vēlas uzzināt labāko padomu golfa vadītājiem. Es nevēlos jūs pievilt, taču ir daudz lielisku golfa braucēju padomu, kas var būt atslēga monstru vienību atbloķēšanai. Katru mēnesi golfa žurnālos ir desmitiem padomu, taču neviens no tiem neatklāj problēmas būtību.

Ja man būtu iespēja uzrakstīt golfa braucēja padomu laikrakstam, es teiktu kaut ko pretēju. Kaut ko tādu, ko skolotāju izglītotāji negribētu dzirdēt. Vai vēlaties uzzināt, kas tas ir? Tas nav ātrs risinājums, jo tie nekad nedarbojas ilgtermiņā. Vienīgais, kas darbojas ilgtermiņā, ir darbs pie jums.

Jūsu ķermenim ir pašreizējās fiziskās spējas.

Man ir vienalga, cik bumbu tu iesit puslaikā; cik nodarbību jūs apmeklējat; un kuram šoferim tu pamāj. Lai tālāk sistu bumbu, jāpalielina nūjas ātrums. Laika gaita. Sitot vairāk bumbu vai apmeklējot vairāk nodarbību, tas netiks uzlabots.

Vienīgais, kas var uzlabot nūjas galvas ātrumu, ir stiprināt serdes spēku un rotācijas elastību. Galvenais ir jūsu līdzsvara dzinējs. Vājš vai neelastīgs kodols nesniegs vēlamos rezultātus.

Viļņi svārstās uz priekšu un atpakaļ. Vai tas nav tik vienkārši, cik vien iespējams? Ja tā ir taisnība, kāpēc gan tas neuzlabotu jūsu ķermeņa spēju griezties ātrāk un jaudīgāk? Šī ir biļete garākiem braucieniem!

Vai vēlaties vienkāršu, ko varat izdarīt no sava krēsla?

Sakrustiet rokas krūšu priekšā. Sēdieties gari un taisni. Lēnām grieziet pa labi un pa kreisi ar fiksētu galvas stāvokli. Skatiet, cik tālu jūs varat iet. Dariet to atkal un atkal. Ja par to domājat, dariet to 20 vai 30 reizes, un es garantēju, ka jūs to sajutīsit.

Tā kā laiks ir tik vērtīga prece, jums ir jābūt radošam.

Ceru, ka es jūs nepievīlu, sniedzot šo padomu golfa spēlētājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp