Okanaganas golfa laukumi ir lieliski

Golfs ir ļoti ekskluzīva spēle, kuru nevar spēlēt nekur. Golfa entuziasti vai spēlētāji, kuri patiešām spēlē šo spēli, vienkārši zina faktu un var pateikt, ka šai spēlei ir nepieciešams jauks zāliens. Tā ir spēle, kuru nevar izbaudīt uz smiltīm, tāpēc golfa laukumi sākotnēji tika izveidoti šim sporta veidam.

Golfs ir ļoti unikāla spēle, kuru nevar spēlēt nekur.

Golfa entuziasti vai spēlētāji, kuri patiešām spēlē šo spēli, zina tikai to un var pateikt, ka šai spēlei ir nepieciešams jauks zāliens. Tā ir spēle, kuru nevar izbaudīt uz smiltīm, tāpēc īpaši šim sporta veidam ir izveidoti golfa laukumi. Ir vajadzīgi lieli zālieni, un zāle tiek pļauta ļoti zemu. Caurumi šajā zonā ir vēl īsāki. Tiesas grīdai pa vidu nav akmeņu, augu un koku.

Tie netraucēs rotaļu laukumam.

Lielākā daļa satur arī vagonu ejas, pretējā gadījumā kāds ceļš, pa kuru var iet vagoni. Tā kā parasti saka, ka 18 golfa bedrītes daudziem cilvēkiem būs ļoti garlaicīgas un nogurdinošas, ceļš uz ratiem ir svarīgs. Visā pasaulē ir vairāki labi zināmi kursi, un ir zināms, ka daži no tiem rīko turnīrus.

Vairāki labākie spēlētāji spēlēja dažādos golfa laukumos un padarīja šo vietu populāru.

Šīs spēles oriģinālo sajūtu varat iegūt, atrodoties tādā vīna zemē kā Okanagan. Okanaganas ielejas klimats ir pilnībā labvēlīgs šīs spēles spēlēšanai, un tāpēc Okanagana kļuva slavena ar šo spēli. Okanagan ir ne tikai svētīts ar skaistiem laikapstākļiem, bet arī ar milzīgu dažu s kolekciju.

izslāpuši golfa laukumi un kūrorti. Visu ceļu cauri Kelovnas apgabalam, kur varat baudīt golfu Harvestas čempionāta laukumos, kā arī pāri Okanaganai, kur Osoyoos, kas robežojas ar ASV, ir lielisks golfs.

Daži no Okanaganas laukumiem ir pazīstami ar savām dažādajām iespējām, piemēram, Harvest golfa klubu, Sandman Harvest u.c. Ja vēlaties spēlēt spēli uz zaļās zāles Šajā skaistajā vietā jums noteikti ir jābūt kāda no klubiem. Dalība ir atkarīga no pakalpojumiem un iespējām. Dažiem uzņēmumiem, piemēram, Okanagan golfa aliansei un ražas golfa klubam, ir dažāda veida dalība, piemēram, zelta uzņēmums, sudraba uzņēmums, pilna spēle, laulātais un starpnieks utt. Cenas atšķiras atkarībā no jūsu izvēlētās dalības. Šāda veida klubi piedāvā arī veikalu, kurā var iegādāties T-kreklus, bumbas, apģērbu un dažādus citus aksesuārus. Veikals Harvest piedāvā karstākos apģērbus vīriešiem un sievietēm. Šajos veikalos var iegādāties arī citas preces, piemēram, cepures, jakas, apavus, somas, dvieļus un dāvanas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp