Labas golfa šūpoles

Ja skatāties Golf Channel vai lasāt kādu no golfa žurnāliem un grāmatām, jums būs ļoti grūti palaist garām galveno tēmu: “Ir ideāls šūpoles un jūsu griba iegūstiet lielāko daļu savas spēles un mēģiniet to iegūt.” Pat ja jūs skatāties turnīru televīzijā, jūs redzat, ka komentētāji piedalās šajā sazvērestībā, rādot profesionāļu analīzi pa kadram un vērojot katru viņa kustību. Tagad varbūt mēs varam sniegt puiši televīzijā, jo viņi vienkārši cenšas iegūt kādu izklaides vērtību, un, jāatzīst, vairums no mums interesē bilances datus, jo mums jau gadiem ilgi tiek skalotas smadzenes par šo tēmu.

Gadiem ilgi es biju arī zombiju šūpoles, lai uzlabotu savu golfa spēli.

Es arī pievienojos golfa spēlētāju grupai, kuri visi filmēja mūsu šūpoles, un tad mēs klasē kritizējām viens otru. Atsauksmes, ko saņēmu no mums visiem, kad skatījos uz savām šūpolēm, bija no “ļoti gludas” līdz “tālu”. Ikvienam bija atšķirīgs viedoklis nekā daudzām šūpolēm, kuras mēs redzējām, un vismaz man tas tikai vairāk mulsināja.

izklaides vērtība, un, jāatzīst, vairums no mums interesējas par bilances datiem, jo ​​mums jau gadiem ilgi tiek skalotas smadzenes par šo tēmu.

Gadiem ilgi es biju arī zombiju šūpoles, lai uzlabotu savu golfa spēli.

Es arī pievienojos golfa spēlētāju grupai, kuri visi filmēja mūsu šūpoles, un tad mēs klasē kritizējām viens otru. Atsauksmes, ko saņēmu no mums visiem, kad skatījos uz savām šūpolēm, bija no “ļoti gludas” līdz “tālu”. Ikvienam bija atšķirīgs viedoklis nekā daudzām šūpolēm, kuras mēs redzējām, un vismaz man tas tikai vairāk mulsināja.

Kad es biju jauns, man bija tipisks amatieru šūpoles, kas acīmredzami izrietēja no maniem beisbola un softbola gadiem. Tolaik man patika spēlēt golfu, taču vienmēr jutu, ka kaut kā pietrūkst. Tāpēc, kad beidzot varēju atļauties maksāt, es nolēmu apmeklēt vairākas nodarbības pie profesionāļa. Protams, es viņam teicu, ka vēlos atbrīvoties no sava diska bilances, un viņš man jautāja: “Vai esat pārliecināts. Es domāju, ka tas būs tikai laika jautājums, kad es “piezvanīšu”, lai noskaidrotu to. Pēc 5 gadiem un es joprojām “zvanīju” trūkstošos skaitļus (ob, cietums, ūdens, rezultāts nav uzlabojies utt.)

Atskatoties atpakaļ, es patiešām domāju, ka, ja es būtu paņēmis savu veco līdzsvaru no kreisās puses uz labo un izmantojis pārējo, ko esmu iemācījies no profesionāļiem, es būtu ievērojami uzlabojies . Kāpēc? Jo es biju tipisks golfa spēlētājs, nevis 15 gadus vecs invalīds, kurš centās būt viena figūra. Pētījumi liecina, ka lielākā daļa amatieru golfa spēlētāju šauj 90. gados vai vēlāk vīriešiem un vairāk nekā 100 gadiem sievietēm. Tas galvenokārt attiecas uz kāršu spēlēšanu un prāta spēlēm.

Tas noteikti attiecas uz vidusmēra golfa spēlētāju, taču tas var attiekties arī uz visiem spēlētājiem.

Profesionālās ekskursijās ir daudz pierādījumu, ka naudas pelnītāji ir vislabākie naudas sagriešanai un ievietošanai. Pats golfa izpētes guru Deivs Pelcs gadiem ilgi izsekoja turnīru spēlētājus, ierakstot detalizētu statistiku, un viņš to pierādīja (skat. viņa grāmatu My Short Game Bible). Jāmin arī daudzi plusi, kuri atzīst, ka viņu bilance nav ‘tehniski pareiza’, vai varbūt ne pārāk laba… BET VIŅI UZVAR TURNĪRUS! Paskatieties uz Džimu Furiku, ASV atklātā čempionāta uzvarētāju 2003. gadā. Viņam ir patiešām liela cilpa uz backswing. Lī Trevino mēdza teikt cilvēkiem, lai viņi nekopētu bilanci. Pat Džeks Niklauss savās grāmatās saka, ka viņš nebija labs bumbu uzbrucējs. Brūss Lietzke uzvarēja PGA un Senior turnīros, savas karjeras laikā metot sitienu no vienas puses uz otru, un viņš saka, ka viņš reti trenējas! Tāpat atrakcijas ir piepildītas ar bijušajiem čempioniem, kuri pilnībā zaudēja spēli pēc mēģinājuma mainīt to uz labo pusi. Un tagad viņi lūdz savu sporta psihologu palīdzēt viņiem “atrast” veco līdzsvaru

Tāpēc mēs, iespējams, esam vainīgi pie pašreizējās situācijas, kad vidējie amatieru rezultāti pēdējo 50 gadu laikā nav samazinājušies, neskatoties uz aprīkojuma tehnoloģiju attīstību . Nepārprotiet mani nepareizi, ja esat īsts iesācējs, jums jāsāk ar golfa šūpoles pamatiem. Taču, ja lielāko daļu laika sitīsi spēcīgi un pusceļā uzsit kuģu ceļu, jūs esat gatavs doties īstā rezultātu medībās, jo vairāk padomu par šūpošanos nav ātrākais veids, kā sasniegt rezultātu.slāņi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp