Izvēle no golfa aprīkojuma un piederumiem iesācējiem.

Vai jūs esat jauns golferis, kas meklē pareizo aprīkojumu un piederumus? Skatieties tālāk! Šeit mēs piedāvāsim izvēli no kātiem, bumbām, apģērbiem, aksesuāriem un treniņa palīglīdzekļiem, lai jūs varētu sākt.

Vai nu jūs tikai sākat vai arī meklējat jaunu komplektu, mēs piedāvājam pilnīgi piemērotus priekšmetus, kas palīdzēs jums droši spēlēt.

Gatavojieties sākt spēli stilīgi!

Klubi

Sākotnēji jums būs nepieciešami daži kluči, lai sāktu. Pirmkārt, jums būs nepieciešams "driveris", visgarākais klučs. To izmanto, lai trāpītu bumbu visattālāk.

Precīzām metieniem būs nepieciešams "īrons". "Puters" ir paredzēts, lai ieliktu bumbu caurumā. "Klinšu" klučs ir ideāls, lai trāpītu no smilšu vai grūtās vietas. "Hibrīdkluči" ir lieliski gan ilgām, gan vidējām distancēm.

Kad izvēlaties klučus, ņemiet vērā kluča garumu, materiālu, rokturi un svaru. Apmeklējiet interneta veikalus un veikalus, lai atrastu piemērotu variantu. Nepalaidiet garām arī somu, lai glabātu un pārvadātu savus klučus.

Sākuma komplekti ietver visus pamata elementus, tāpēc tie ir lielisks sākumpunkts. Ieguldiet kvalitatīvos klučos un jūs ilgstoši priecāsieties par spēli.

Bumbas

Pareizo golfa bumbu izvēle ir būtiska ikvienam sācēja golfa spēlētājam. Golfa bumbas ir dažādās izmēros, svaros un materiālos, un tās var būt izstrādātas, lai atbilstu dažādiem spēles stilam.

Ir trīs galvenās golfa bumbu veidu kategorijas, kas jāņem vērā:

  • Attāluma golfa bumbas: Šīs bumbas ir izstrādātas, lai sasniegtu maksimālu attālumu, tās ir ideāli piemērotas golfa spēlētājiem, kuriem trūkst spēka.

  • Tūres golfa bumbas: Šīs bumbas ir mīkstākas un izstrādātas, lai radītu rotāciju ap zaļajiem.

  • Visaptverošas golfa bumbas: Šīs bumbas nodrošina attālumu un rotāciju kombināciju, tās ir piemērotas vispārējai spēlēšanai.

Neskatoties uz to, kādu veidu bumbu jūs izvēlaties, pārliecinieties, ka tā ir izstrādāta, lai uzlabotu jūsu precizitāti un sniegumu. Atcerieties arī ielikt dažas rezerves bumbas savā golfa somā, ja viena no tām pazūd.

Apģērbs

Bieži vien jums būs nepieciešams ērti un piemēroti apģērbi golfa spēlei. Polo krekls un ērti bikses ir lieliska sākuma vieta. Pārliecinieties, ka krekls ir izgatavots no elpojoša auduma, piemēram, kokvilnas vai poliestera, un ka bikses ir pietiekami brīvas, lai nodrošinātu pilnu kustības brīvību.

Jums arī būs nepieciešamas labas kvalitātes golfa apavi ar mīkstiem adatuļiem; tas nodrošinās jums drošu aizturi uz zemes un palīdzēs uzturēt līdzsvaru. Jūs varat iegādāties arī cepuri saulainiem laika apstākļiem un lietussargu, ja plānojat spēlēt sliktā laikā.

Aksesuāri

Apģērbojot sevi ar pareizajiem aksesuāriem, jūs varat pilnveidot savu golfa spēli un iegūt priekšrocību. Šeit ir dažas lietas, par kurām jums vajadzētu padomāt ieguldīt:

  1. Golfa cimdi: Golfa cimdi ne tikai palīdz jums viegli saņemt rokturus, tie arī aizsargā jūsu rokas no nāvēm un ragiem.

  2. Golfa dvieļi: Lai uzturētu savas kārbas tīras un sausas, jums būs nepieciešami golfa dvieļi. Tas arī ir noderīgs, lai noslaucītu rokas spēles laikā.

  3. Bumbu marķieri: Šie mazi žetoni ir būtiski, lai atzīmētu bumbas atrašanās vietu, spēlējot uz zaļā.

Šīs lietas palīdzēs jums palikt sakārtotam un komfortablai spēlei. Ieguldot kvalitatīvās aksesuāros, jūs arī uzlabosiet savas spējas, tāpēc nešķirojieties, iegādājoties tos.

Apmācības palīdzekļi

Papildus piederumiem, kurus jau esi iegādājies, vēl viens lielisks veids, kā uzlabot savu spēli, ir ieguldīt dažos treniņa palīglīdzekļos. Šie rīki palīdzēs tev praktizēt golfa svārstības, puttus un citus tehnikas elementus, nemaz neaizietot uz laukumu.

Treniņa palīglīdzekļi ir dažādu izmēru, formu un cenu, lai piemērotos tavam budžetam. Daži palīglīdzekļi koncentrējas uz tehniku un mehāniku, savukārt citi sniedz atgriezenisko saiti par bumbas lidojumu. Tu arī vari atrast treniņa paklājus un tīklus, kas ļauj tev trenēties iekštelpās vai nelielās telpās.

Ja tu meklē atgriezenisko saiti par savu golfa svārstību, varētu būt vērts ieguldīt starta monitorā. Šie ierīces sniedz reāllaika datus par tavu svārstību, lai tu varētu veikt ātras un informētas korekcijas.

Neskatoties uz to, kādu treniņa palīglīdzekli tu izvēlies, pārliecinies, ka tas koncentrējas uz golfa pamatiem un sniedz noderīgu atgriezenisko saiti. Pareizu treniņa palīglīdzekļu ieguldīšana var būt lielisks veids, kā pacelt savu spēli uz nākamo līmeni.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda ir atšķirība starp golfa draiveri un laukuma kociņu?

Golfa draiveris un laukuma koks ir abi klubi, kas tiek izmantoti golfa spēlē. Galvenā atšķirība ir tāda, ka draiverim ir lielāka galva un garāks vārsts, kas padara vieglāku bumbu sitienu tālāk. Laukuma koki parasti ir ar mazāku galvu un īsāku vārstu, ļaujot lielāku kontroli, kad spēlē no laukuma.

Kāda veida golfa bumbu vajadzētu lietot iesācējam?

Kā sākums, Tev vajadzētu izmantot divu daļu golfa bumbu. Tā nodrošinās optimālu kontroles un attāluma kombināciju Tavai spēlei. Tā ir arī izturīga un izdevīga.

Kāda ir ieteicamā izmēra golfa cimds sācējam?

Sākuma līmenim ieteicams izmantot golfa cimdu, kas piestāv cieši un ir nedaudz lielāka par rokas izmēru.

Kāda veida golfa somu vajadzētu izmantot iesācējam?

Kā sācējam, Tev vajadzētu izmantot vieglu statīva somu. Tā ir viegli pārnēsājama un tai ir daudz kabatas, lai uzglabātu savas kārbas un piederumus.

Kādu veidu golfa apaviem vajadzētu iegādāties sākumspēlējam?

Sākumājam ir svarīgi iegādāties golfa apavi, kas ir ērti un nodrošina labu saķeri uz laukuma. Meklējiet apavus ar ūdensnecaurlaidīgu augšējo daļu un mīkstu sprādzienu zoli. Izmantojiet elpojošus materiālus, lai uzturētu kājas vēsas un sausas.

Secinājums

Vai nu tikko sākat vai jau gadus ilgi nodarbojaties ar golfu, pareizai aprīkojumam un piederumiem ir būtiska nozīme, lai baudītu lielisku golfa pieredzi.

No kājiņām līdz bumbiņām, no apģērba līdz aksesuāriem un treniņu palīglīdzekļiem, ir daudz iespēju, no kurām izvēlēties.

Veicot nelielu pētījumu, jūs varat atrast pareizo kombināciju, kas palīdzēs uzlabot jūsu spēli un nodrošinās vairāk prieka.

Tāpēc nevilcinieties un sāciet golfa spēli jau tagad!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp