Golfa tehniskās prasmes un tehnika

Vai vēlaties kļūt par labāku golferi?

Jūsu golfa tehnikas prasmes un metožu uzlabošana var palīdzēt jums precīzāk trāpīt un samazināt jūsu rezultātus.

Šajā rakstā jūs iemācīsieties pamatus par rokas saķeri, stāju, svārstību mehāniku, īso spēli, stratēģiju un garīgu sagatavošanos – visu, kas nepieciešams, lai pārvarētu golfa spēli.

Sāksim!

Saspraude

Jūs pareizi turat klubi, kad starp abām rokām to stingri turat. Stāviet ar kājām plecu platumā un nedaudz saliektām ceļgaliem.

Ielieciet klubiņu savā kreisajā rokā ar plaukstām viena otrai pretī. Novietojiet savu labo roku virs kreisā tā, lai izveidotos “V” veida forma, ko veido jūsu īkšķi un rādītājpirksti, kas vērsti pret jūsu labo plecu. Aptiniet savu labo roku ap rokturi, pārliecinoties, ka jūsu īkšķi atrodas uz tā paša stieņa puses.

Viegli salieciet plaukstas un pārliecinieties, ka jūsu turēšana ir droša, bet ne pārāk stingra. Tas ļaus jums panākt maksimālu kontroli pār klubi un svārstību. Saglabājiet relaksētu turēšanu visu savu svārstību laikā un veiciet pilnu pārliecību līdz beigām.

Ar treniņu palīdzību jūsu turēšana kļūs par otru dabu, un jūs spēsiet precīzāk un attālāk sitienot bumbu.

Stāja

Pēc rokas saķeršanas pielāgošanas, jums būs nepieciešams ieņemt pareizo stāju, lai nodrošinātu spēcīgu un precīzu metienu.

Stāviet ar kājām plecu platumā un nedaudz saliektām ceļgaliem. Novietojiet kāta galvu aiz bumbiņas.

Lai veicinātu labu līdzsvaru, saglabājiet svaru vienmērīgi sadalītu starp abām kājām. Jūsu stāja jābūt taisnai, ar nedaudz noapaļotām plecām.

Vēršiet savas kājas, gurnus un plecus uz mērķa virzienu. Pārliecinieties, ka jūsu mugurkaula leņķis paliek nemainīgs visā jūsu svārka laikā.

Tas nodrošinās, ka jūsu rokas un rokas brīvi pārvietojas, ļaujot jums radīt maksimālu spēku un precizitāti.

Sviņa mehānika

Jūsu svārsta mehānika nosaka, cik spēcīgs un precīzs būs jūsu metiens. Ļoti svarīgi ir iestādīt ķermeni pareizajā pozīcijā un saglabāt šo formu visu svārsta laiku.

Sāciet, turēdami kātiņu ar rokām nedaudz pārklājoties un pārliecinieties, ka jūsu rokas ir pareizajā pozīcijā. Pārliecinieties, ka jūsu kājas ir plecu platumā un svars ir vienmērīgi sadalīts.

Izmantojiet savu ne-dominējošo roku, lai vadītu savu svārstu un savu dominējošo roku, lai radītu spēku un ģenerētu momentumu. Uzmanieties, lai galva un acis būtu lejup, koncentrējieties uz bumbu, un paturiet savu atgriešanu un nolaišanos vienā plūstošā kustībā.

Savā atkāpšanās laikā uzturiet galvu nemainīgu un neaizmirstiet pabeigt ar rokām un augšējo ķermeni. Ar praksi un apņēmību jūs varat pilnveidot savu svārsta mehāniku, lai kļūtu par labāku golferi.

Īss spēle

Golferiem ir jāpārvalda pamata prasmes īsajā spēles daļā, lai būtu veiksmīgi laukumā. Apskatīsim pareizo puttinga rokturi, čipēšanas kustību un bunkera spēli, lai sāktu.

Ar šīm svarīgajām prasmēm un tehnikām jūs labi attīstīsit savu spēli.

Uzliekot rokturīti

Lielākā daļa golferu atzīst, ka pareiza pirkstu novietošana uz laivas var ievērojami uzlabot viņu īso spēli. Lai sāktu, turiet laivu savā dominējošajā rokā, ar ollīti augšpusē. Novietojiet otru roku uz laivas roktura, ar ollīti vērstu uz leju. Jūsu rokas vajadzētu viegli pārklāties, ar dominējošo rādītājpirkstu ārpusē. Pārliecinieties, ka abas rokas saskaras ar rokturi no iekšpuses un ka plaukstiņi nenosalst.

Noregulējiet savu rokas gripu, līdz tas jūtas ērti, jo tas ir visnozīmīgākais veiksmīga putta daļa. Izmantojiet vieglu spiedienu, lai izvairītos no spriedzes, un saglabājiet rokas un plaukstas atslābinātas visas kustības laikā.

Čipēšanas kustība

Būvējot uz pareizās rokas turēšanas nozīmības, čipēšanas kustība ir galvenā tehnika, lai veiktu veiksmīgu īsā spēles gājienu.

Čipējot, jums vajadzētu izmantot saīsinātu svārstību, lai paceltu bumbu gaisā un novietotu to uz zaļā. Sāciet, novietojot kājas plecu platumā un novietojot bumbu savā stāvokļa centrā. Jūsu svars jābūt nedaudz uz priekšu un centram. Uzlabojiet savas rokas nedaudz saliektas un pārliecinieties, ka jūsu plaukstas ir stingras un tievas.

Kā svārstoties, jūsu rokas vajadzētu pārvietoties pendelis līdzīgā kustībā, ar pleciem, kas rotē ap centrālo punktu. Mērķējiet vienādu ņemšanu un izpildi, un pabeidziet ar svaru uz jūsu kreiso kāju. Izmantojiet gludu, kontrolētu svārstību un turiet galvu lejup visu kustības laikā.

Ar praksi jūs drīzumā pārvaldīsiet čipēšanas kustību un spēsiet precīzi nolikt bumbu uz zaļā.

Bunkera spēle

Pēc čipēšanas kustības apgūšanas nākamā svarīgā tehniskā prasme veiksmīgai īsajai spēlei ir apgūt, kā spēlēt no bunkura.

Bunkura spēle var būt biedējoša, bet tā nav nepieciešama. Sāciet, izvēloties pareizo kociņu sitienam. Ja bumba ir tuvu lūpām, izvēlieties kociņu ar lielāku leņķi, piemēram, smilšu kociņu. Ja bumba ir dziļāk iegrāvusies bunkurā, jums būs nepieciešams kociņš ar lielāku spēku, piemēram, pīķa kociņš.

Tad vērst savi kājas un plecus pret mērķi. Pārliecinieties, ka jūsu stāja ir nedaudz atvērta, ar kājām nedaudz plašāk nekā plecu platums.

Stratēģija

Pareizai stratēģijai ir būtiska nozīme panākumiem golfa spēlē. Kad runa ir par jūsu golfa spēli, jums ir jāizstrādā plāns katram caurumam, un pat katram metienam.

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums izstrādāt pareizo stratēģiju:

  • Analizējiet laukumu: Pārbaudiet reljefu, šķēršļus un labākos metienus, ko izdarīt katram caurumam.
  • Izvēlieties pareizo kārbu: Izvēlieties kārbu, kas vislabāk atbilst jūsu bumbas attālumam, reljefam un novietojumam.
  • Ņemiet vērā apstākļus: Laika apstākļi, vējš un citi faktori var ietekmēt veidu, kādā jūs spēlējat noteiktus metienus.
  • Būt pacietīgam: Ņemiet laiku, lai izdomātu katru metienu un nesteidzieties to izpildīt.
  • Vizualizējiet: Vizualizējiet metienu, bumbas trajektoriju un cauruma atrašanās vietu.

Garīgā sagatavošanās

Jūs zināt, ka golfs prasa gan garīgas, gan fiziskas prasmes.

Koncentrēsimies uz garīgo sagatavošanos, lai jūs varētu gūt maksimālu labumu no spēles.

Mēs apspriedīsim tehnikas, piemēram, koncentrēšanos, pašpārliecības veidošanu un vizualizācijas praksi, lai jūs varētu palikt zonā laukumā.

Koncentrēšanās tehnika

Gatavojiet savu prātu, lai uzlabotu savu golfa spēli, pārvarot koncentrēšanās tehnikas. Pareizās mentālās stratēģijas izmantošana var palīdzēt jums pilnveidot savas golfa prasmes un sasniegt vēlamo rezultātu. Šeit ir pieci veidi, kā palīdzēt jums koncentrēties:

  • Izvirziet mērķi un plānojiet iepriekš katru treniņu sesiju, iekļaujot konkrētus vingrinājumus un tehnikas, kas palīdzēs jums sasniegt savu mērķi.
  • Pirms katras treniņa sesijas vai raundas ņemiet brīdi, lai attīrītu savu prātu un palīdzētu jums saglabāt koncentrēšanos.
  • Vizualizējiet perfektu svārstību un vēlamo rezultātu.
  • Sekojiet līdzi savam progresam, lai palīdzētu jums saglabāt motivāciju.
  • Izmantojiet pozitīvas pašrunas, lai paliktu šajā brīdī un būtu savā spēlē.

Koncentrēšanās uz pašreizējo uzdevumu un nepieciešamā treniņa ieguldīšana ir galvenais, lai uzlabotu savu golfa spēli. Ar pareizajām mentālajām stratēģijām jūs varat pilnveidot savas golfa prasmes un sasniegt vēlamo rezultātu.

Vizualizācijas prakse

Vizualizācijas prakse ir būtiska mentālā sagatavošanās daļa golfa spēlei. Vizualizācija ir tehnika, ko izmanto golferi, lai palīdzētu viņiem iedomāties veiksmīgu golfa metienu pirms tā veikšanas. Tā var palīdzēt uzlabot pašpārliecību, palielināt koncentrēšanos, veicināt konsistenci, uzlabot sniegumu un paaugstināt motivāciju.

Vizualizācija palīdz golferiem izveidot mentālu attēlu par ideālu metienu, kas veiks noteiktu attālumu, ņems noteiktu trajektoriju un nosēdīsies vēlamajā vietā. To var izmantot, lai praktizētu jebkuru spēles aspektu, sākot no specifiskas svārku tehnikas attīstīšanas līdz ideālas putta vizualizēšanai.

Vizualizācija ir spēcīgs instruments, kas palīdz golferiem sasniegt savus mērķus un uzlabot savu sniegumu.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda aprīkojuma ir nepieciešams, lai spēlētu golfu?

Lai spēlētu golfu, jums būs vajadzīgi golfa kājiņi, bumbiņas, zāles un somiņa, lai tās pārvadātu. Jums arī būs vajadzīgs golfa cimds un ērtas golfa kurpes. Rezultātu karte un zīmulis ir noderīgi, lai sekotu līdzi jūsu rezultātam.

Cik ilgi tas prasa lai iemācītos pamatus golfa?

Golfa pamatprasmju apguve var aizņemt dažas stundas vai dažas nedēļas, atkarībā no tavas apņemšanās līmeņa. Ar praktizēšanu tu drīzumā spēsi pārliecinoši sitot.

Kādas fiziskās sagatavotības vingrinājumus vajadzētu veikt, lai uzlabotu golfa sniegumu?

Lai uzlabotu savu golfa sniegumu, koncentrējieties uz vingrinājumiem, kas mērķējas uz centrālo spēku, līdzsvaru un elastību. Izvēlēties vingrinājumus, kas stiprina centrālo daļu, piemēram, planka un kājas locīšana, darbu ar līdzsvaru, piemēram, vienas kājas stāvēšana, un izstiepšanas vingrinājumus elastībai.

Kāds būtu sākotnējais budžets golfa aprīkojumam iesācējam?

Kā iesācējam, vislabāk ir sākt ar budžetu no 200-300 dolāriem golfa aprīkojumam. Tas jābūt pietiekamam, lai segtu visus pamatus un ļautu sākt savu golfa ceļu.

Kādi golfa laukumi tiek ieteikti iesācējiem?

Sākt golfa spēli var būt biedējoši, taču ir kursi, kas ir domāti iesācējiem. Meklējiet kursus ar īsākiem attālumiem, plašām laukuma daļām un lielodušām zālēm. Daudzi kursi piedāvā īpašas tarifas iesācējiem, tāpēc nebaidieties pajautāt.

Secinājums

Golfs ir izaicinošs un apbalvojošs sports. Lai būtu veiksmīgs, jums ir jāapgūst pareiza roktura, stājas, svārsta mehānika un īsā spēles tehnika.

Papildus tam, laba stratēģija un mentālā sagatavošana ir būtiskas veiksmes sastāvdaļas.

Ar treniņu un pārliecību, jūs varat pārvaldīt golfa tehnikas prasmes un izbaudīt šo sportu visu mūžu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp