Golfa bumbiņas zīmēšana

Daudziem golfa spēlētājiem mērķis ir iemācīties vilkt golfa bumbiņu un apturēt bīstamu gabalu. Lielākajai daļai tas var šķist neiespējams izaicinājums, taču tam nav jābūt tik ilgi, kamēr jūs zināt, ko mēģināt darīt un kāpēc tas ir diezgan vienkārši un racionāli.

Šī ziņa var iemācīt jums, kā pārvērst savu daļu/izbalināt izlozē. Tas paplašina idejas, kas tika izklāstītas iepriekšējā ierakstā “Kā kļūt par golfa instruktoru”, un ievieš tās praksē. Lūdzu, skatiet iepriekš minēto ziņu vai noklikšķiniet uz saites, lai to pārskatītu.

Es apspriedīšu reālu ilustrāciju par tipiskākajiem cilvēku zīmēšanas problēmu cēloņiem. Apspriediet citus svarīgus jautājumus, ja galvenās problēmas neattiecas uz jums.

Ali misija bija uzzīmēt golfa bumbiņu.

Viens no iemesliem, kāpēc es priecājos rakstīt šo ziņu, ir tas, ka mans draugs man parādīja, cik es kļūdījos. Es mācos tajā pašā universitātē, kur Ali, mediķis. Viņš spēlē labi, viņam ir nemainīgs 5 handikaps, un viņš ir jauks puisis. Viņam vienmēr ir bijusi izbalēšana; no kreisās puses uz labo, šī izbalēšana kļūst par traku vēja šķēli.

Viņa mērķis ir kādu dienu sasniegt līmeni, un pirms dažiem mēnešiem viņš man lūdza palīdzību. Viņš gribēja panākt neizšķirtu un atbrīvoties no sava izbalēšanas/šķēles. Sākumā es atteicos, sakot viņam, ka tas nav tā vērts. Es viņam ieteicu turpināt pilnveidot fantastisko darbību, ko viņš bija veltījis savam mazajam treniņam. Tomēr galu galā viņš mani nogurdināja, un mēs devāmies ceļojumā, lai pārvērstu viņu no izbalēšanas uz neizšķirtu.

Kāpēc es tik kļūdījos? Nu… Es informēju Ali, ka būs vajadzīgs gads, lai viņš varētu sākt spēlēt ar neizšķirtu. Pēc astoņām nedēļām un astoņām treniņu sesijām viņš to ir paveicis, ha! Esmu ļoti priecīgs, ka šajā gadījumā kļūdos.

Ceru, ka tas jums liksies interesanti un noderīgi.

Kāpēc mana izbalēšana kļūst par daļu?

Šķēle bieži tiek nepareizi diagnosticēta, kā es runāju nesenā ziņojumā. Fade ir nūjas seja, kas vērsta starp šūpošanās ceļu un mērķi, un šūpošanās ceļš no ārpuses uz iekšu. Šķēle rodas, kad nūjas seja vairāk atveras šūpoles ceļam un mērķim. Šī atvērtā nūja seja veicina lielāku šķēluma griešanos un kļūdainus sitienus.

Lai izbalēšana kļūtu par neizšķirtu, ir jāmaina divi ietekmes faktori — nūjas seja un šūpošanās ceļš trieciena brīdī. kā norādīts tālāk.

Kluba skaldnes punktus starp šūpošanās ceļu un mērķi trieciena laikā izbalēšanas laikā (no sāniem līdz šūpošanās ceļam).

Izloze: Kluba seja trāpa mērķī ar triecienu gar iekšpusi uz āru vērsts šūpošanās ceļš.

Neskatoties uz to, cik viegli cilvēki var padarīt šo pāreju sarežģītu, lūdzu, paturiet to prātā. Lai pārietu no izbalēšanas/šķēluma uz izlozi, ir jāveic tikai divas darbības:

Ietekmes brīdī izveidojiet šūpošanās ceļu no iekšpuses uz āru.

Lūdzu, nūjas seja ir vērsta pret šūpošanās ceļu, kad tas saskaras.

Tas ir viss. Jūsu backswing virsotnē jūs varat dejot. Golfa bumba ir vienaldzīga. Divas iepriekš minētās lietas var paveikt, izmantojot ietekmi.

Lai piesaistītu golfa bumbiņu, nūjas sejai ir jāatrodas tuvu jūsu šūpošanās ceļam trieciena laikā.

Golfa bumbiņas zīmēšana: ar ko sākt

Šeit ir Ali ievads. Tam ir krāšņs izskats. Tomēr, tāpat kā jebkurš golfa spēlētājs, viņš bija neapmierināts ar daudzām lietām. Viņš griež pāri bumbiņai tieši pirms trieciena, zaudē leņķus un šūpojas no bumbas. Ikviens var ātri pievērst uzmanību tiem. Bet, kā jūs redzēsit, neviens no tiem nav īpaši svarīgs vai galvenais. Golfa uzlabošanai ir jābūt viegli saprotamam, saprātīgam un saprātīgam.

Kā ieskicēt golfa bumbiņu 1. daļā: šūpošanās ceļš

Vai mums vajadzētu sākt ar šūpošanās ceļa pārveidošanu? Šī ir viena no vissarežģītākajām izvēlēm, veicot šo modifikāciju. Vai kluba seja ir lieliska vieta, kur sākt? Vai arī mums vajadzētu darīt visu un apvienot abus?

Mēs nolēmām šūpoļu ceļu sākt ar Ali šūpolēm. Tomēr golfa spēlētājs, mūsu veiktās korekcijas un tas, cik daudz/cik labi viņš var trenēties, ietekmē to, kā es mainu šo stratēģiju.

Kāpēc Ali t ir tik grūti?o izveidot šūpošanās ceļu no iekšpuses uz āru? Lai gan viņš ir apdāvināts sportists, viņam tas nekad nav izdevies.

Man tas šķita diezgan acīmredzami, un golfa spēlētāji bieži šo faktu ignorē. Viņa uzstādījums ir vieta, kur viņš var visvieglāk uzlabot un būtiski ietekmēt viņa šūpošanās ceļu. Lai gan izkārtojums kreisajā pusē šķiet ideāls, pievērsiet uzmanību mazajai atstarpei starp Ali rokām un kājām.

Tomēr līdz lejupslīdei tā nebūs problēma. Tāpat kā jebkurš izcils golfa spēlētājs, Ali vēlas nolikt rokas atpakaļ tajā pašā vietā, kur tās atradās iestatīšanas laikā, taču viņa gurni vēlas pagriezt cauri. Viņa rokām nebija kur iet, kā vien prom no rumpja, jo viņa gurni griezās (attēls vidū). Lai būtu vairāk vietas, viņš pieliek pūles arī piecelties. Viņa vienīgā iespēja no šejienes ir izveidot šūpošanās maršrutu no ārpuses uz iekšu. Vienkārši.

Zīmēšanas paņēmieni: šūpošanās ceļa ārstēšana

Mēs veicām divus nelielus Ali iestatījumu uzlabojumus. Ali ceļi nelocās tik daudz, un viņa pēdu masas centri iztur daudz lielāku viņa svaru nekā papēži. Šīs divas nelielas korekcijas ievērojami palielināja Ali iespējas.

Golfs bieži tiek raksturots kā collu spēle, un šis sakāmvārds šajā gadījumā ir pilnīgi piemērots. Šūpošanās ceļš, lai panāktu neizšķirtu, atšķiras no ārā un iekšā (fadera) šūpošanās maršruta aptuveni par 5 grādiem (no 3 grādiem 1-2 grādi). Šī izkārtojuma korekcija to padara iespējamu.

Golfa bumbiņas zīmēšana: vispirms trenējieties.

Neizlaidiet šo sadaļu. Pēc korekciju skaidrošanas bija nepieciešama zināma prakse. Tālāk ir norādīts, ko darīt un ko nedarīt.

Ali mērķis bija garantēt, ka viņš var dublēt šo jauno iestatījumu, izmantojot spoguli vai logu. Pēc tam viņš trāpīja 40 bumbas diapazonā (ar nūju kombināciju). Mērķis bija raidīt bumbu tieši pretī mērķim. Man nebija vienalga, kā tas beidzās. Bumbas pareiza palaišana bija izšķiroša. Pateicoties vienkāršai pieredzei, kā atkāpties no savas jaunās nostājas, viņš varēja eksperimentēt, lai to īstenotu.

Viņam tika dots norādījums pašam aplaudēt, ja bumba pareizi nobraukusi kilometrus. Viņš bija veicis drausmīgu šūpošanos (no šūpošanās ceļa). Viņam būtu vēl vairāk jāuzsver šī sajūta, ja tā būtu sākusies pa kreisi.

Izskatiet šo lielisko prakses rīku, ja vēlaties mainīt savu šūpošanās ceļu. Tomēr es nedomāju, ka tas ir nepieciešams.

golfa bumbiņu zīmēšanas apmācība: Clubface

Nākamais bija Club Face. Brīdī, kad nonācām līdz šai sadaļai, Ali bija pabeidzis piecas distances sesijas, un 70–80 procentos laika viņš varēja sākt savu golfa bumbiņu tieši pie mērķa.

Bet, kā jau varat sagaidīt, viņam bija grūti atgūt bumbu no turienes. Ko mēs mainījām, lai padarītu viņa kluba seju labāku? Vispirms izmēģiniet to. Apskatiet iepriekš esošo videoklipu un mūsu sarakstu. Ņemiet vērā savu golfa trenera rīcību.

Mana metode ir šāda: mums jāzina, ka golfa spēlētāja nūjas sejas leņķis saskarē mainīsies no sitiena uz sitienu. Man patīk uzdot šādus divus jautājumus.

Kāds ir tipiskais nūjas sejas leņķis golfa spēlētāju vidū? (piemēram, 3 grādos atvērts)

Kur tie pazūd? (Tas var svārstīties no 1 atvērta līdz 7 grādiem)

Mans mērķis ir izveidot vēlamo vidējo vērtību, vienlaikus samazinot dispersiju ap to. Tas ir galvenais pamatojums, kāpēc mēs dodam priekšroku saķeres maiņai, nevis citiem mainīgajiem. Kluba sejas leņķi var mainīt, izmantojot atbrīvošanu, plaukstas leņķi un dinamisko līdzsvaru. Taču tiem reti ir tāda noturība, kādu mēs meklējam, vai rada konkrētas izmaiņas, ko vēlamies.

Šī kļūda ir līdzīga šķēlējiem, un tā bieži tiek ignorēta, tāpat kā mūsu veiktās izmaiņas svārstību maršrutā. Tā kā viņa satvēriens izskatījās lieliski, sākumā Ali maldināja lielāko daļu golfa skolotāju (pa kreisi). Pat ja kreisais īkšķis atrodas pareizā vietā un ir sprauga, tas ir redzams, kad tiek noņemta labā roka. Viņa kreisā roka ir trausla. Viņa atvērtā kluba seja trieciena brīdī ir šīs rokas pozīcijas rezultāts. Īkšķa pozīcija galu galā nenosaka, kā nūja tiek apstrādāta pirkstos un plaukstā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp